18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru

Visbeidzot, es izveidoju savienojumu. Sarežģītākās izkrāpšanas nav nejaušas saites veidā, kuras kriptovillā ir ievietotas visās labi pārvaldītajās grupās. Tā vietā grupas ir izkrāpšana. Un voila! Tieši tāpat es atklāju mātes zemi. Rakšana dziļāk Bitcoin pasaules tirgotājiem. Galu galā tas ir pamats, uz kura balstās sociālie pierādījumi. Ātri apskatot dalībnieku ziņas, kļūst skaidrs, ka šī ir karstākā vieta, kur atrasties internetā. Skumji, ka lielākā daļa no tiem, šķiet, ir roboti vai uzlauzti konti. Es labprāt vēlētos, lai viņi pārņemtu viņu jaunatklātās bagātības. Skhumbuzo Godfrey, kurš, pateicoties grupas maģiskajiem tirgotājiem, nopelnīja Kenija ir grūta valsts, un 22 gadus vecam zēnam, piemēram, man, ir USD ,95 24 ,15 Kestas ir vienkārši vai pēteris džonss ieguldīja bitcoin uzņēmumā un neiespējami, taču šī grupa facebook. Lai veiktu šo ieguldījumu, man vajadzēja pārdot pusi no saviem vēlu vecāku tēvu īpašumiem, taču esmu laimīgs, ka to izdarīju.

Tagad es plānoju iegūt savai mājai savrupmāju savai mammai šeit, Kenijā. Paldies BitcoinWorld Tradersadmin, jūs esat mans glābējs. Tikmēr Hārmets Sings atkārto lielāko daļu investoru sliktāko murgu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir reāls profils, tas ir atgādinājums, ka spēle ar uguni nozīmē sadedzināšanu. Es tikko ievietoju visu, kas man ir šajā grupā, ceru, ka es rīt saņemšu algu, mana ģimene un bērni ir atkarīgi no tā, lūdzu, es lūdzu u Allah vārdā, nepieviļ mani. Šeit ir arī darījuma hash ID [hash ID izlaists] Viens no grupas veiksmes stāstiem bija tik pateicīgs, ka viņš pat ļāva nagiem savvaļā augt foto opcijas dēļ. Es komentēju ierakstu, vēloties uzzināt vairāk par lielāko darījumu, par kuru internets nezina. Mans komentārs tomēr tika noņemts diezgan ātri. Viņa iecienītība privātumam ir viņa iezīme. Viņš izmantoja e-pasta adreses un tīmekļa vietnes, kuras nebija pieejamas. Nakamoto vēlme pēc tīras anonimitātes ir binārās opcijas 5 min asv un jāievēro; mēs dzīvojam pasaulē, kur iznīcina graujošas inovācijas, kas izaicina valdību un lielo uzņēmumu intereses. Vienkārši lūgt Julian Assange, Edward Snowden binārās opcijas 5 min asv Kim Dotcom vai e-Gold veidotājus, kuri tika apsūdzēti par naudas atmazgāšanu un nelikumīgas naudas pārsūtīšanas uzņēmējdarbību un ātri slēdzām. Cilvēka daba ir tas, kas tas ir. Mēs mīlam lielisku masku-krustnešu stāstu, un daži uzskata, ka ir dabiski meklēt patiesību4 neatkarīgi no tā, kādas sekas.

Viss neizdevās, un palika jautājums: kurš ir Satoshi Nakamoto? Mēs beidzām ar dažiem pavedieniem: saskaņā ar viņa P2P fonda konta datiem, viņš ir 37 gadus vecs vīrietis, kas dzīvo Japānā. Viņa valodas izvēle ir angļu valoda, bet viņa rakstības un kolokvālisti pāriet no amerikāņu uz britu, tādējādi viņš var būt vairāk nekā viena persona. Kad viņš atbildēja uz ziņām un e-pastu, viņi ieradās dažādos laikos, tātad viņš varēja pastāvēt dažādās laika zonās. Ko mēs zinām, do, ka Satoshi ir ļoti inteliģents, ekonomiski un matemātiski brīnišķīgs, labi pārzina kriptogrāfiju, spējīgs bet ne eksperts programmētājs un, iespējams, ir fons akadēmiskajā vidē, jo viņa baltais papīrs ir binārās opcijas 5 min asv akadēmiskā stilā. Ņemot vērā to, kas notiek mūsdienu pasaulē novājinošiem novatoriem, Satoshi Nakamoto bija pamatoti iemesli anonīmi palikt. Izstrādātāji, kas strādāja kopā ar viņu, un sabiedrība, kas uzplauka ar savu dāvanu, lielā mērā respektē šo vēlmi. Pat ja personīgā 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru nav saistīta ar Satoshi, un tas ir daudz pieticīgāk vai nepatika pret uzmanību vai tikai personīga izvēle, Satoshi vēlme pēc privātuma vienmēr ir bijusi skaidri noteikta. Tā ir viņa vēlēšanās. Galu galā viņa identitāte ir svarīga tikai tiem, kas vēlas viņu aizvest vai uzņemties atbildību par darbībām, ko viņi uzskata par kaitīgiem viņu dzīvesveidam. Neatkarīgi no tā, ka tā ir nežēlīga un necieņu, ir vienkārši bīstami izpaust cilvēkus tik lielā mērā.

Bitcoin kopiena ievēro šo vēlmi no vai es varu tirgot naudu ar brokeri ar forex brokeri kriptovalūtas brokeri sākuma. Kā teica Eleanor Roosevelt, teica: "Lielie prāti pārrunā idejas, vidējie prāti apspriež notikumus, un mazie prāti pārrunā cilvēkus. Daži no pasaulē izcilākajiem prātiem tiek piesaistīti Bitcoin; pat ja viņi to īpaši neatbalsta, tos aizrauj tās attīstība un pieaugošās sāpes. Mēs dzīvojam pasaulē, kur cilvēki var vienkārši pazust, lai runātu pret infrastruktūrām, iestādēm vai valdībām, kuras mēs uzskatām par kaitējošu sev, mūsu richmond ventures kriptogrāfijas tirgotājs un mūsu dzīvesveidam. Lielākā daļa diskusiju par Satoshi Nakamoto notiek, paskaidrojot Bitcoin stāstu jaunajiem adoptētājiem: "Vai jūs domājat, ka mēs nezinām, kas to izveidojuši? Kā tas ir iespējams! Kad mēs piekrītam anonīmas radītāja intrigai un atgriezīsim Bitcoin priekšrocībās, tēma galu galā izzudīs no diskusijas, un tas ir tas, kur sākas patiesā maģija. Mēs, cilvēki, ir patiesi neticami būtnes. Mēs esam tik ļoti spējīgi moldēt pasauli ap mums, ko mēs vēlamies. Mēs veicam neticamus varoņdarbus, pievēršot uzmanību un spēku tam, kas jādara - individuāli un kolektīvi. Ir teikts, ka katalizators "digitālās naudas atkārtotai ieviešanai" k.

 • BitInstant bija uzņēmums, kas apstrādāja Bitcoin darījumus.
 • Bitcoin investciju vietne labākais veids kā ātri nopelnīt naudu no mājām
 • Plus, drīz debitēs salokāmais viedtālrunis Samsung Galaxy Z Fold 2.

Bitcoin bija satraucoša Gada Amerikas hipotēku hipotēku krīze un turpmākā pasaules finanšu krīze5. Patiesībā 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru valdības emitētās valūtas tika apšaubītas ar tādām darbībām kā kvantitatīva atvieglošana no Federālo rezervju fonda un citām centrālajām bankām, privātām vai valsts rezervēm vai pašām valdībām. Būtībā kvantitatīvā atvieglošana ir ekonomiskā lingo, lai "radīsim vairāk naudas, līdz ar to devalvējot visu esošo naudu tā ir inflācijaun paturēt jauno naudu mūsu pašu vajadzībām" - parasti tērēt atbalstam ekonomika. Jūs varat redzēt, kā tas pārsteidza valdības un centrālas bankas visā pasaulē. Taču sabiedrība drīz vien piedzīvoja ievērojamu Eiropas valstu parādu krīzi un visaptverošu globālo lejupslīdi, un tas skāra mājās. Cilvēki zaudēja savas mājas, viņu pensijas un viņu cieņu, savukārt vienaldzīgi un uz ego balstīti ultrarich "banksters" un globālās sabrukuma izraisītāji uzkrājuši prēmijas un vēroja, ka viņu uzņēmumi savāc triljonus dolāru glābšanas fondos. Viens no šīs skaidrās augstprātības un cilvēka cieņas neievērošanas piemēriem bija viens no bagātāko miljardieru ģimeņu Amerikas Savienotajās Valstīs locekļiem - viņa uzticamajam durvīm - gadiem ilgi alternatīva monēta.

Šķiet, ka mūsu cieņas trūkums viens otram ir sasniedzis virsotni. Tomēr daži no mums pamosina mūsu pašreizējās finanšu un banku infrastruktūras un politikas draudus, saprotot, ka mūsu izveidotās sistēmas nav ilgtspējīgas, praktiskas vai labvēlīgas cilvēces attīstībai. Pārāk vienkāršotā veidā visai finanšu sistēmai šķiet, ka visai bagātākajai un vislabāk saistītajai bagātībai ir nesamērīga daļa. Niall Ferguson savā grāmatā "Lielā deģenerācija" paskaidro, ka kopš Piemēram, ja jūsu ģimene Mūsu sistēma vienkārši nevar turpināties, jo bez ļoti liela skaita cilvēku saprot, ka tas ir nopietni, sistemātiski, negodīgi. Ja mums kādreiz bija plaukstoša un pārtikusi vidusšķira, tagad mums ir satraucoši liels sabiedrības kā veikt zvanu caur internetu, kas noķerti kā nabaga jauna kriptovalūta, kurā ieguldīt nabadzīgie strādnieki, kā arī stagnējoša vidusskola.

 1. Ko nu?
 2. Citu cilvēku naudas ieguldīšana kriptogrāfijā
 3. Es nopelnīju naudu par binārām opcijām, Bet nopelnīt naudu ar binārām opcijām Jūs varat
 4. Veidi kā padarīt papildu naudu no mājām latvija kā nopelnīt papildus naudu tiešsaistē legit kvadrātveida tirdzniecības bitcoin
 5. Nopelnīt naudas tirdzniecības kripto kriptovalūtai nepieciešamā sākotnējā investīciju summa vai jūs varat ieguldīt bitcoin ar kredītu

Katrā no mums ir potenciāls un spēks, bet mūsu darbavietu augļi tiek sistemātiski nosūtīti uz augšu, tāpēc bagāti un ļoti bagāti cilvēki var darīt visu, kas bagāts un īpaši bagāts, lai barotu viņu kolektīvo materiālismu un ego. Par laimi, tomēr ir neticami cilvēki, kuri izvēlas veltīt savu laiku, enerģiju un resursus, lai veiktu citas darbības, kas nav materiālisms un ego. Ievadiet Bitcoin.

Bitcoin kopiena ir piepildīta ar šādiem indivīdiem: cilvēki, kas strādā, lai izveidotu ilgtspējīgu infrastruktūru, lai mēs varētu dzīvot labvēlīgā vidē un atbalstītu metatrader 4 tradicionālā macd dzīvi, kas ir patiesi nozīmīga: vide, kas uztur mūsu fiziskās iestādes; drošību un bailēm, kas uztur mūsu emocionālo un garīgo labklājību; un pieeja zināšanām un mērķtiecīga darba veikšana, kas uztur mūsu neticamos prātus un dvēseles.

Sistēmas, kuras mēs apzināti vai neapzināti izvēlamies iesaistīties, mūsdienās ļoti ierobežo mūsu potenciālu kā indivīdiem un sabiedrību kopumā. Viņi neatbalsta labu prātu attīstību. Daļa no problēmas, kas saistītas ar mūsdienu globālo kultūru, ir plašsaziņas līdzekļu spēja novirzīt mūs no darba, kas mums ir nepieciešams, lai izveidotu visaptverošu vidi. Mēs dzīvojam pasaulē, kur Džastina Bībera videoklips ir populārs, jo tas ir populārākais temats; kur mēs milzīgi uzmundrējām pār zaudēto hokeja spēlēm, nevis par toksīnu iekļaušanu mūsu personīgās aprūpes produktos8, bīstamu Monsanto politiku vai šausminošiem genocīda vai karadarbības gadījumiem visā pasaulē. Vai mums tas nav jādara? Vai arī mēs esam tik apmierināti ar jaunākajiem tenkas, ka mēs burtiski burciņķīgi patīkam uz nāvi? Tā kā 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru sajūtam mūsu šķelto ekonomisko sistēmu -u spiedienu, kļūst neiespējami ignorēt kaut ko līdzīgu Bitcoin solījumu. Šis jauninājums piedāvā alternatīvu sistēmu, kas ir decentralizēts, uz tīkliem balstīts un kā veikt zvanu caur internetu veids, kā jebkurā laikā nodot jebkura apjoma vērtību ikvienam, jebkurā vietā un par daļu no pašreizējām izmaksām. Pasaulē, kurā Western Union ir vispazīstamākais logotips, jūs varat iedomāties iespēju ietaupīt izmaksas! Šīs inovācijas patiesais potenciāls ir par 6 miljardiem no visnabadzīgākajiem pasaules iedzīvotājiem: nepietiekama banku darbība. Bet, atcerieties, mēs esam apjucīgi. Pēdējo reizi atjaunināts: Lielisks kriptovalūtas entuziasts, mūsu redakcijas komandai jau kādu laiku ir rakstnieks, īpaši uzmanīgs pret blokķēdēm un kriptovalūtu citātiem.

Ziņas par visām kriptovalūtām. Protams, neviens mūsu zemē "finanšu paslēpju" spēlēšanā nepārspēs to pašu Andri Šķēli, — šos laurus viņš nopelnījis kaut vai ar neskaitāmajām "Ave Lat grupas" uzņēmumu afērām. Taču viņš nav vienīgais: sevi joprojām neparko nevēlas atklāt ne "Rīgas piensaimnieka" patiesie īpašnieki, kuri gan ir viegli nojaušami un meklējami uzņēmuma vadītāju vidū, ne smaržu un kosmētikas uzņēmuma "Dzintars" lielakcionārs un vadītājs Iļja Gerčikovs, ne acīmredzami lielākais gigantiskā kokapstrādes uzņēmuma "Latvijas finieris" akcionārs Juris Biķis, kurš vienmēr rūpīgi slēpis kompānijas akcionāru sarakstu, bet pats sevi dēvējis tikai par "algotu menedžeri" kuru nu kompānijas vadītāja krēslā nomainījis dēls Uldis.

Šajos gadījumos akciju un reizē ar to arī miljonāra statusa īpašnieki ir viegli pamanāmi, taču Latvijā vēl joprojām ir ne mazums kompāniju, kuru miljonus ieguldījušie latviskas izcelsmes īpašnieki slēpjas jau grūtāk pieejamās vietās — ārzonas kompānijās. Protams, šeit nav nekā krimināla — ārzonu kompāniju dibināšana Latvijā nekad nav bijusi aizliegta. Taču fakts: lai gan daudzu ofŠoru īpašnieki — miljonāri ir legalizējušies, vēl joprojām nav skaidfcs ne tas, kas īsti slēpjas aiz "Ogres komercbankas" īpašniecēm — ārzonas kompānijām "Visarine Investments LLC" un "Lort Finance LLC" kopējās oficiālās investīcijas — 2,1 miljons binārās opcijas 5 min asv tas, kam pieder ofsors "Inves Impex LLC" — gandrīz puses olu fabrikas.

Šo sarakstu var turpināt un turpināt — Latvijas lielāko investoru sarakstā atrodami daudzi desmiti ārzonas kompāniju ar acīmredzami latvisku izcelsmi, un tikai dažām no tām īpašnieki ir pietiekami skaidri: te pieminami gan bijušie VDK štata darbinieki Vladimirs Komogorcevs un Juris Šabašovs ofsors "Woodison Trading LLC" kompānijās "Vudisona termināls" un "VL Bunkerings" ieguldījis apmēram 2,8 miljonus latugan bijušais plastmasu rūpnieks Daumants Vītols un islandietis Gisli Reinisons uzņēmumi "Latvian Holding S. Neviens gan šajā jomā nepārspēs Ventspils uzņēmumu īpašniekus — ir vairāk nekā skaidrs, ka miljonāru, piemēram, uzņēmumos "Ventbunkers", "Ventamonjaks", "Latvijas Naftas tranzīts" un "Kālija parks" ir krietni vairāk, nekā tas izskatās, taču… liela to daļa paslēpusies gan aiz ārzonas kompānijām, gan aiz krustām šķērsām saslēgtiem līgumiem, kuri bieži vien krasi maina šķietamo īpašnieku struktūru.

Forex tirdzniecības pamati, tirdzniecības forex iesācējiem video. Vēlies nopelnīt vismaz 25 eiro tikai 30 minūtēs?

Kam tas vajadzīgs? Cilvēki ieguldījuši milzīgu naudu un pašreizējos apstākļos nevēlas afišēt savus vārdus," skan "Latvijas Naftas tranzīta" un arī Latvijas miljonāru saraksta pārstāvja Vladimira Solomatina publiskais skaidrojums. Bet kuri ir šie cilvēki un kur tad viņi ņēmuši šo naudu? Ieklausoties vēl citos miljonāros, kļūst skaidrs, ka bieži vien svarīgāks par pašsaglabāšanās instinktu ir cits "finansiālā kautrīguma" iemesls — ari Šis tēls vīd acu priekšā, ieklausoties pat visfilozofiskāk mb tirdzniecības pārskats forex Latvijas miljonāros — nu, piemēram, bijušajā baņķieri Vilnī Vītoliņā: "Ja sasummēt visus manus aktīvus — dzīvokļus, mašīnas, mājas, vecās mēbeles,— miljons sanāks. Bet reāls miljonārs — tas ir tāds cilvēks, kurš var ņemt un ielikt miljonu keisā, lai iedotu prāvu kukuli kādam mūsu svarīgajam ierēdnim.

Materiālajā ziņā jūtos stabili tik daudz, ka varu nodrošināt savai ģimenei normālus apstākļus. Viss ir nosacīti. Laikraksti, žurnāli? Miljonārs ir stiepjams jēdziens. Pēc kādiem kritērijiem cilvēku ieskaita šajā kategorijā? Pēc skaidrās naudas kabatā? Gribat, maku parādīšu? Man nav tādas naudas. Tiesa, ir arī otra galējība vai es varu tirgot naudu ar brokeri ar forex brokeri kriptovalūtas brokeri piemēram, būvnieks Valdis Kalnozols publiski ir paziņojis, ka, viņaprāt, par miljonāriem uzskatāmi arī visi "pensionāri, kuriem Rīgas centrā pieder daudzstāvu mājas". Kaut gan jau Bet kas patiesībā pieder šiem "miljonāriem"? Alternatīva monēta pirmā acu uzmetiena Nilam Trapānam tiešām klājas gluži pieklājīgi — trīs kompānijās viņš ir vienīgais īpašnieks, vēl divās viņam pieder prāvas kapitāldaļu paketes. Taču… izrādās, ka SIA "Auto pasāža" "miljonārs" ir vienīgais īpašnieks, pamatkapitāls — minimālie Ls uzsākts likvidācijas process. Vai izdevīgi, miljonāra statusu apliecinoši darījumi? Tā neizskatās, ņemot vērā, ka Būve" pamatkapitāls jau atkal ir minimālie latu, no kuriem N. Trapānam pieder pusekas gan darbību uzsākusi tikai Tiesa, vēl trūcīgāks izrādās Gundars Ūdris, kuram oficiāli tik vien pieder kā individuālais uzņēmums "Gundars", vai es varu tirgot naudu ar brokeri ar forex brokeri kriptovalūtas brokeri ari puse kapitāldaļu SIA "Upes kuģis" kuģīša "Liepāja" īpašniece.

Savu kompāniju "Gundars un Ko" G. Ūdris likvidējis jau tālajā Bet varbūt šo "miljonāru" īstā bagātība ir nekustamie īpašumi? Ātra ielūkošanās zemesgrāmatu informācijā izgaisina arī šo pieļāvumu: Gundara Ūdra īpašumā ir tikai viens nekustamais īpašums Rīgā, Bērzupes ielā 21, kā ari dzīvoklis Tapešu ielā Arī pilns Nila Trapāna nekustamo īpašumu uzskaitījums nav daudz iespaidīgāks: tik vien te ir kā zeme un ēka Rīgā, Mežmalas ielā 1, kā arī zeme Aizkraukles rajona Bebru pagastā "Mazie Bebri" un Garkalnē "LejasSmenas".

Turklāt vērtīgākie no šiem īpašumiem ir apgrūtināti ar hipotēkām un kredītiem: "miljonāra" Nila Trapāna Mežmalas ielas īpašums vēl tikai pagājušā gada novembrī par tūkstošiem latu ieķīlāts "Parex bankā", savukārt Gundars Ūdris "Hansabankā" ieķīlājis gan Bērzupes ielas īpašumu Ls 75 tūkstošigan pat Tapešu ielas dzīvokli Ls 12 tūkstoši. Šādi "miljonāri" Latvijā — tāpat kā visā plašajā pasaulē — ir bijuši atrodami visos laikos. Tikmēr patiesība ir savas kapitāldaļas dārzeņu pārstrādes uzņēmumā "Spilva" par vairākiem miljoniem pārdevušajai Lolitai Bemhenai — bagātība nav plātīga, "būt līdzīpašniekam nenozīmē pilnu seifu ar naudu, kā to rāda kino". Te vajag tikai ņemt vērā, ka, ja ir pasūtījumi, īpašums strādā, ja nav, viss stāv," saka tehnisko būvju kompānijas "Tilts" lielākais īpašnieks Sergejs Gridņevs. Cilvēki domā, ka viņam ir miljons kabatā, taču šī summa veidojas, saskaitot kopā īpašumus, iekārtas, zemi," par savu vīru, maizes ceptuves "Lielezers" īpašnieku Normundu Bomi saka viņa sieva Lāsma, kura joprojām ir ceptuves ražošanas procesa vadītāja.

Tieši tā viss ir arī pasaules visīstākajā "miljonāru zemē". Tiesa, jau pieminētais būvnieks Valdis. Kalnozols laikrakstam "Vakara Ziņas" apgalvo, ka "Latvijā bagātākie cilvēki pēc Amerikas standartiem ir tādi, kuri tikko pārkāpuši pāri mazā uzņēmēja slieksnim". Tomēr ASV miljonāru pētnieki acīmredzot ar Latvijas dēla domu graudu nav iepazinušies, un līdz ar to tipiskais ASV miljonārs, kā izriet no visā pasaulē atzītās Tomasa Stenlija grāmatas "Miljonārs kaimiņos", ir vidēji 54 gadus vecs trīs bērnu tēvs, kurš precējies jau 28 gadus turklāt ar vienu un to pašu sievietipar auto nekad nav maksājis vairāk kā 41 tūkstoti dolāru un joprojām uzcītīgi strādā un investē, kas kopumā viņam ļauj nodrošināt vidējos mājsaimniecības gada ienākumus tūkstošu dolāru apmērā. Protams, arī te ir pietiekami mūsu baņķiera Valērija Belokoņa tipa miljonāru — rokā mūžīgais cigārs, kabinets pilns ar "Belokoņa V' kokgriezumiem, uz ielas stāv rolsroiss ar valsts reģistrācijas numuru VIP un milzu džips ar īpašnieka dzimšanas dienas datumu valsts numura zīmē. Taču kopumā "īstās miljonāru zemes" īsto miljonāru kā veikt zvanu caur internetu nodarbju saraksta pirmajās vietās nebūt nav joņošana ar jaunāko "Ferrari", cigāra kūpināšana vai izklaide ar garkājainām modelēm.

Savukārt tikai trīspadsmitajā vietā ir golfs, bet vīnu kolekcionēšana, traukšanās ar džipu un iepirkšanās lepnajā "Saks Fifth Avenue" atrodama pašās saraksta beigās. Atbilstoši "nepareizi" ir arī pašu amerikāņu miljonāru ieguldi bitcoin vai iota veiksmes galvenie faktori, kuru vidū visbiežāk tiek nosaukts — saturieties nu! Tikai daudz tālāk tiek minēts augsts intelekts, veiksme, traucējošas kritikas neievērošana un skolas beigšana labāko vidū. Ja pat tādi sabiedrībā pazīstami bagātnieki kā Raimonds Gerkens un Jānis Lasmanis atzīst, ka nepērkot jaunas automašīnas "pietiek mašīnai izbraukt aiz rūpnīcas vārtiem, nobraukt metrus — un tā uzreiz zaudē 20 procentus cenas. Kāpēc velti tērēt naudu? Un tā arī ir — ar katru gadu, paplašinoties Latvijas miljonāru sarakstam, tajā aizvien vairāk kļūst plašākai sabiedrībai pilnīgi nezināmu cilvēku, kuri nekad nav uzskatījuši par nepieciešamu visos preses izdevumos demonstrēt savu māju iekārtojumu, skapju saturu, automašīnas, motociklus, kaklasaites, tērpus un ne laulātos draugus. Šie cilvēki, kā to uzskatāmi parāda viņu kompāniju un zemnieku saimniecību publiski pieejamie darbības rezultāti jā, jau pāris gadus vietu Latvijas miljonāru sarakstā to īpašniekiem var nodrošināt arī plaukstošas zemnieku saimniecībasgadu pēc gada ir cītīgi strādājuši, lai šādā veidā — un nevis rūpējoties par maksimāli biežu iekļūšanu dzeltenās vai kādas citas preses slejās — kļūtu turīgāki, turīgāki un turīgāki.

Protams, ka ik gadu Latvijas miljonāru vidū parādās arī faktiski nevienam nezināmi ļaudis "no nekurienes" — cilvēki bez redzamas uzņēmējdarbības biogrāfijas, kam miljonāra statuss formāli pienākas, pateicoties uz viņu un tikai viņu vārda veiktiem kapitāldaļu, nekustamo īpašumu vai citiem ievērojamiem darījumiem. Nemaz nerunāsim par mistisko Latvijas iedzīvotāju jeb pilsoni Aleksandru Timohinu, kurš Ņemsim, tā sacīt, taustāmākus piemērus — teiksim, "Parex bankas" prezidents Valērijs Kargins laiku pa laikam ar ironiju piemin "cilvēkus ar nesaprotamiem kapitāliem. Un līdz ar to — vismaz formāls miljonārs. Taču "Krājbankas zemnieks" nav vienīgais "cilvēks no nekurienes". Lūk, Jurijs Šapurovs un Andrejs Svirčenkovs, tagad faktiskie "Lateko bankas" saimnieki, pie finanšu apvāršņa nopietni parādās tikai Iepriekš viņu oficiālā uzņēmējdarbība Latvijā ir aprobežojusies ar pāris nelielām kompānijiņām, taču nu abi vīri pēkšņi iegādājas pa tūkstošiem akciju no līdzšinējiem bankas akcionāriem, savukārt nākamā gada laikā nopērk vēl pa 9,36 miljoniem akciju no līdzšinējā bankas lielākā akcionāra "Mono".

Tāpat arī miljonus vērtais veikalu tīkls "Drogas" uz laiku tiek pārdots ne iepriekš, ne pēc tam ievērojamu kompāniju līdzīpašniekos nereģistrētam Dmitrijam Palagutam plašāk par šo darījumu lasiet nodaļā par cīņām ap mantojumiem un laulību līgumiem. Papildus "cilvēku no nekurienes" un finanšu paslēpju faktoram nedrīkst piemirst arī "neredzamos" līgumus, kuri var būtiski mainīt priekšstatus par vienas vai otras personas mantisko statusu. Savukārt zinātāji noteikti ņems vērā, ka, piemēram, Nataļja jau Kā tad iespējams precīzi pateikt — lūk, viņš noteikti ir miljonārs? Galu galā Latvijā tāpat kā citviet pasaulē publiski nav pieejamas ziņas par konkrēta cilvēka bankas kontu stāvokli un nomaksātajiem nodokļiem. Tiesa, vēl jau kā veikt zvanu caur internetu oficiālie reģistri, kuros uzskaitītas kapitāldaļas, akcijas, atrodami arī nekustamie īpašumi, ziņas par ieķīlāto mantību, tomēr arī tajos velti meklēt atbildes uz jautājumu — cik tad īsti ir vērtas tās vai citas kapitāldaļas, akcijas, nekustamie īpašumi? Un, ja tā saka pat uzņēmuma īpašnieks, ko teikt par vērtētājiem no malas? Vērtīgi īpašumi oficiālajos reģistros bieži var izskatīties pēc nenozīmīgiem krāmiem, savukārt aiz milzīgiem statūtkapitāliem var slēpties vēl milzīgākas finanšu bedres. Tā, piemēram, ekstravagantās biznesmenes Irēnas Pulkinenas nekustamie īpašumi, oficiāli uzskaitīti zemesgrāmatās, nerada īpaši pārliecinošu iespaidu — tik vien te ir kā daži dzīvokļi, dažas māju domājamās daļas un pāris zemes gabali.

Savukārt, lūk, kā viņa savus īpašumus vērtē pati saglabāts oriģinālais rakstības stils : "Zemesgrāmata Nr. Minēto īpašumu esmu iedevusi "Latio" tirdzniecībai par 1 euro. Zemesgrāmata Vai es varu tirgot naudu ar brokeri ar forex brokeri kriptovalūtas brokeri. Visi augstākminētie īpašumi, kā arī šajā sarakstā neiekļautie īpašumi, kuri reģistrēti uz juridiskām vienībām, nav un nekad nav bijuši apgrūtināti ar hipotēkām. Protams, laiki ir citi, un tomēr minētās starp sievu un vīru sadalītās mantas cenas ir pamācošas, spriežot par to, kas ir un kas nav miljonārs: šeit ir saimniecības bloks ar virtuvi, kamīna zāli un katlu māju dolāru vērtībāatklātais peldbaseins dolārutenisa korts ar pārsegumu un iekārtām 76 dolārudušas ēka 21 dolāružogs dolārudekoratīvais āra kamīns 37 dolārumēbeles tūkstoši dolārupaklāji 16 dolārudivi televizori 10 dolārumūzikas aparatūra un datori 15 dolāruvēl viens žogs 48 dolārukā arī cita iedzīve gan mēbeles, gan trenažieri, gan atlētikas komplekti. Nekādu universālu risinājumu nedod arī Komercķīlu reģistra dati — lai gan konkrēta persona var būt reģistrēta kā daudzmiljonu ķīlas devēja un no tā izriet, ka tai piederošais ieķīlātais īpašums ir šos miljonus vērts, vienmēr iespējamas dažnedažādas nianses. Klasisks piemērs — darījums Tātad — Latvijā parādās seši jauni miljonāri? Nē, tomēr ne: viens no šiem sešiem, Gatis Kokins, kurš oficiāli reģistrēts kā 3,93 miljonu latu komercķīlas devējs, 18 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru vecs kļūst par bitcoin miljonāru izskaidro gandrīz vai uz pirkstiem — lai saprotams būtu, cik iespējams, katram: "1 Ir jāņem vērā, ka banka summu latos, līdz kurai sniedzas komercķīlas atbildība, nosaka maksimālu.

Šis skaitlis jaunā konta minimums ļoti attāls no 1 miljona ASV dolāru. Tas liecina vienīgi par to, ka jauniegūtā vērtība — "Vision Express" Latvijā un Lietuvā — vēl ir jāizpērk no.

Darbs no Mājām: 12 Reāli Veidi kā Nopelnīt Naudu Internetā - ECB Eiro kursi

Taču šāda tipa problēmas nav vienīgie sarežģījumi, kas jāņem vērā miljonāru meklējumos. Uz vēl kādu paradoksu laikrakstam "Vesti" norāda viens no diviem "Baltijas Krievu institūta" un saistīto mācību iestāžu īpašniekiem Valērijs Ņikiforovs: "Jā, "Baltijas Krievu institūtā" ir vairāk nekā studentu, jā, students maksā kaut kur no līdz dolāriem gadā. Ja sareizināt,— sanāk nopietns skaitlis. Bet pēc statusa "Baltijas Krievu institūts" ir bezpeļņas organizācija. Tāpat kā vairums privāto universitāšu visā pasaulē. Saskaņā ar likumu par bezpeļņas organizācijām dibinātājiem nav tiesību dalīt peļņu un ieguldīt savā kontā bankā. Mēs visu ieguldām attīstībā. Tiesa, mums, paldies Dievam, ir, jūs varat veikt naudas tirdzniecību tiešsaistē ieguldīt. Jā, es esmu miljonārs, bet man nav naudas. Toties man ir institūts.

Top 10 Bināro Opciju Vietnes, Kā ieguldīt bitcoin Bināro opciju tirdzniecības brokeru pārskats, bināro Atsauksmes par brokeri admiral markets tirdzniecības brokeru pārskats. Jo pagrīdes patronas un kokaīnu vajag visiem.

Bet ko iesākt ar neapšaubāmi ļoti un ļoti turīgiem ļaudīm, kuriem, ja raugāmies publiski pieejamo datu vai es varu tirgot naudu ar brokeri ar forex brokeri kriptovalūtas brokeri, formāli nepieder faktiski nekas, — nu, piemēram, advokātu Andri Grūtupu? Tādos gadījumos jāķeras pie aplinku ceļiem: atceroties paša advokāta atzinumu, ka viņš nodrošina Inčukalna pagastam lielāko daļu no iekasētā iedzīvotāju ienākumu nodokļa, jāvēršas pagasta padomes grāmatvedībā, kur ātri noskaidrojas — laikā no Vēl ņemot vērā, ka pagasta ieņēmumi ievērojami pieaug tieši gados, kad Andris Grūtups Deklarācijas iesniedzēja skaidrās bināro brokeri uzkrājumi ja 10 summa pārsniedz latubezskaidrās naudas uzkrājumi un bezskaidrās naudas norēķinu karšu kontu atlikumi ja to summa pārsniedz latu. Norādīt katra jūs varat veikt naudas tirdzniecību tiešsaistē naudas uzkrājumu turētāja vai bezskaidrās naudas norēķinu kartes izdevēja nosaukumu Alternatīva monēta skaidrās un bezskaidrās naudas uzkrājumi tiek veidoti ārvalstu valūtā, tie norādāmi attiecīgās valūtas vienībās. Lappuse no patiesi unikāla dokumenta — Normunda Lakuča Kāpēc šī skaudība? Galvenokārt jau tāpēc, ka kolēģiem tomēr ir vieglāk — skaitīt simtus miljonu un miljardus nav tik sarežģīti kā simtus tūkstošu un miljonus. Papildus tam, ka lielākās daļas pasaules miljardieru īpašumu novērtējums lielā mērā balstīts uz viņu kompāniju akciju biržas kursu, cits ir arī mērogs — Bila Geitsa kopējās mantas novērtējumā, kad runa ir par desmitiem miljardu dolāru, nekustamo īpašumu cena nav kaut cik būtiska, kurpretī Latvijas apstākļos, kad arī visbagātāko cilvēku īpašumi vērtējami tikai desmitos miljonu dolāru, ļoti nozīmīgs faktors var būt arī pāris Rīgas centra ēkas vai stratēģiski pareizās vietās izvietoti zemes gabali.

Ne velti "Kolonnas" grupas līdzīpašniece Ieva Plaude pirms vairākiem gadiem presē izsakās: "Latvijas lielākās privātās bankas akcionāriem Karginam un Krasovickim katram pieder vairāki miljoni.

 • Līdzīgas summas nosauc tagadējais naudas mijējs, kompānijas "Marika" līdzīpašnieks Juris Žuravļovs, kurš tolaik darbojas "pretējā virzienā" — nevis audzē ziedus galvenokārt rozes un tulpes — to audzētāji ir katrs savā "brandžā" šeit un tirgo Krievijā, bet gan iepērk narcises PSRS siltākajās malās un tirgo tepat Latvijā.
 • Ir likumīga kriptovalūtu tirdzniecība nopelnīt naudu šodien
 • Droši vien Latvijā slavenākais ir "Parex bankas" līdzīpašnieka Viktora Krasovicka meitas.

Šis ne visai cenzējamais, taču izteiksmīgais termins apzīmē summu virs desmit miljoniem — summu, kura ir vajadzīga, lai cilvēks bez pārāk ekstrēmām vēlmēm atlikušo mūžu varētu pavadīt bez rūpēm un nepieciešamības strādāt. Taču, protams, ir arī augstākais līmenis, kurš atbilstoši "The Economist" aplēsēm sākas virs miljoniem dolāru. Kā veikt zvanu caur internetu neņemam vērā runas par miljardu, kuru Latvijai esot aizvīlis Ventspils mērs Aivars Lembergs un viņa domubiedri, šis statuss pilnīgi noteikti pienākas vismaz vienam latvietim — Savukārt miljons — o, arī Latvijas sabiedrībai vajadzētu ņemt vērā, ka miljons jau vairs sen nav tas, kas bija kādreiz. Aizvadītā desmitgade ne tikai bijušajā Padomju Savienībā, bet arī richmond ventures kriptogrāfijas tirgotājs pasaulē tiek uzskatīta par droši vien visdāsnāko brenda akmeņi bitcoin tirdzniecība radīšanas laiku visā cilvēces vēsturē, kas radījis vēl nepieredzēti lielu ļoti bagātu cilvēku skaitu.

Līdz ar to, kā atzīst tas pats britu žurnāls, "industriālajās valstīs gandrīz katrs, kurš ir gatavs smagi strādāt, uzcītīgi krāt un dzīvot kā Skrūdžs, var kļūt par tādu". Par miljonāru. Jautājums tikai — kurš un uz ko ir gatavs? Ieklausīsimies "Parex bankas" prezidenta Valērija Kargina laikrakstam "Kommersant Baltie Daily" teiktajos vārdos: "Miljonārs — tas ir statuss, kuru nepieciešams bezgalīgi apstiprināt. Var uzrakstīt vienu grāmatu un visu mūžu tikt uzskatīts par rakstnieku. Bet nopelnīt miljonu un visu dzīvi palikt ar to nav iespējams. Kāpēc izmira dinozauri? Tāpēc, ka nebija, ko ēst. Tāda pati situācija ar miljonāriem. Vajag bezgalīgi pelnīt. Ja vajadzīgs, ar zobiem un nagiem. Tomēr Latvijas spēļu biznesā šis traģiskais jaunums ir pat grūti pārvērtējams — no dzīves aizgājis cilvēks, kurš uzskatāms par vienu no valsts redzamākajiem azartspēļu alternatīva monēta saimniekiem un cita starpā trīsarpus gadus bijis "Parex bankas" prezidenta kundzes Tatjanas Karginas. Atstātā manta, novērtēta atbilstoši tiesas formālajai pieejai, gan neizskatās īpaši liela — V. Kuļenko piederējušo kompāniju "Post" un "PostNevada" kapitāldaļu kopējā nominālvērtība ir "tikai" nedaudz virs 77 tūkstošiem latu. Tomēr zinātājiem nav šaubu par mantojuma patieso vērtību: ne velti nozīmīgais nelaiķis ir pamatoti ieņēmis vietu Latvijas miljonāru sarakstā, —; viņa atstāto īpašumu reālā vērtība droši izsakāma ar septiņciparu skaitli. Tas ir, vismaz ar miljonu 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru ne latu, tad dolāru noteikti.

Kad tikai pusgadu pēc uzņēmēja nāves tiesā tiek izskatīta mantojuma lieta, jau šķiet, ka arī šis būs no tiem gadījumiem, kad miljonu mantojums tiek sadalīts bez nevajadzīga trokšņa un tiesu darbiem, nelaiķiem piederošos uzhēmumus un to kapitāldaļas bez redzamiem konfliktiem pārņemot nelaiķu kompanjoniem, sievām vai bērniem, — kā, piemēram, pēc jau pieminētā Es, zvērināts notārs Skaidrīte Krūmiņaapliecinu,ka pie aanla, manā prakses vietā Rīgā, Vīlandes ielā Nr.

Rīgā, Raunas ielā Nr. ME », izdotu o. N Barona ielā nr. EHTA d. Pirmoreiz iespējams aplūkot slaveno Vitāla Lejiņa testamentu, kurš Aivaru Lembergu vienā rāvienā padara par oficiālu miljonāru. Turklāt šis arī nebūt nav pirmais ievērojamais mantojums mūsdienu Latvijā: Neiburgu dzimtas mantinieki sekmīgi apsaimnieko ievērojamos nekustamos īpašumus Rīgas centrā; Raitis Kononovs, kuru tiesā par Valsts ieņēmumu dienesta Ludzas nodaļas direktora Vjačeslava Ļiscova slepkavības ieroča iegādāšanos, miljonāru kārtā esot ticis, saņemot no tēva mantojumu astoņu miljonu dolāru apmērā, kuru tēvs savukārt ieguvis no Amerikā dzīvojošās māsas; tāpat daudziem acu priekšā vairākus gadus ir Padzīvojušais vīrs uzsāk īstu amoka skrējienu — sievietes, alkohols, neskaitāmi uzdzīves biedri, lepni restaurēta Jūrmalas villa tieši blakus Krasovicku ģimenes "Villa Marta".

Kāds MacBook vislabāk ir 12 gadus vecs, septītais greiders?

Tikai gandrīz nejauši noslēgts dāvinājuma līgums nosargā būtisku vēl neizsaimniekoto īpašumu daļu, nododot tos Viktora Krišjansona dēla rokās. Visbeidzot, tieši Tās visas veltītas vienai tēmai — līdz tam oficiāli diezgan trūcīgā Aivara Lemberga negaidīti saņemtajam binārās tirdzniecības lietotnes miljonus latu vērtajam mantojumam no "pāragri mirušā drauga un bērnu krusttēva Vitāla Lejiņa", tuva studiju laika drauga, ar kuru Ventspils mēru vienojusi "patiesa draudzība ko meklēt, veicot ieguldījumus kriptovalūtā savstarpēja sapratne" un kurš, pats gan par miljonāru nekad neuzskatīts, savu labo draugu aplaimojis, "apceļot" paša ģimeni — arī māti, kura jau pēc dēla nāves oficiāli atsakās no. Tiesa, arī iepriekš ir izrādījies, vai es varu tirgot naudu ar brokeri ar forex brokeri kriptovalūtas brokeri ne vienmēr mantinieku un kompanjonu strīdi "izlien" uz āru. Gandrīz četrus gadus pirms Valērija Kuļenko bojāejas, Tiesas spriedums, ar kuru Vitāla Lejiņa testaments stājas spēkā, bet tolaik "trūcīgajam" Aivaram Lembergam jāmaksā tikai daļa no valsts nodevas, tā ietaupot vēl gandrīz 70 tūkstošus latu.

Divus gadus šķiet, ka mantinieki — atraitne Ludmila un divi dēli — dzīvo kā nieres taukos. Viss ir klusi un mierīgi. Un tad… Jā, un tad atraitne negaidīti vēršas pie preses, paziņojot, ka,neraugoties uz vīra neapšaubāmo miljonāra 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru, viņa pie reāla mantojuma tā arī neesot tikusi. Kompānijas gan joprojām pastāvot un sekmīgi funkcionējot, arī kapitāldaļas viņai neviens neesot atņēmis, taču reālu naudu viņa neredzot. Lai gan no vīra mantoto kapitāldaļu peļņa ik gadus varētu būt mērāma pat simtos tūkstošu latu, tā tiekot ieguldīta kompānijās, arī par kapitāldaļu pārpirkšanu, solot kaut cik normālu cenu, vīra bijušie kolēģi neinteresējoties.

Bijušajiem kompanjoniem gan ir cits skaidrojums. Neraugoties uz to, ka Valērijs Mačugins 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru miljonāru sarakstu būtiski papildinājušajā "Mono" holdingā bijis viens no salīdzinoši jaunajiem partneriem, bijušie kolēģi nesot aizmirsuši ne viņa dēlu, ne māti un māsu, kuri tiekot nevis formāli, bet reāli nodrošināti. Lieta tā, ka jau ilgu laiku pirms slepkavības formāli 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru laulātie faktiski dzīvojuši atsevišķi, arī pati laulība galvenokārt neesot šķirta tikai tādēļ, lai Ludmila, kura uz Rīgu savulaik pārbraukusi no Saratovas, nezaudētu tiesības vispār palikt Latvijā. Taču, ja reiz vīra dzīve pārtrūkusi tik negaidīti. Bet apmierināt "siltumnīcas apstākļos" dzīvojušās sievietes aizvien augošo apetīti?

Nu, nē… Arī nošautā spirta biznesmeņa Arņa Šķestera mantojuma dalīšanā sākotnēji viss ir tikpat mierīgi: tiesa atbilstoši likumam nosaka, ka puse uz viņa vārda reģistrētā īpašuma jāsadala meitai no pirmās laulības, divām meitām no otrās, ārlaulības dēlam un atraitnei, savukārt otra puse pienākas tikai un vienīgi atraitnei Anitai Šķesterei. Taču miljons kopējā nelaiķa īpašuma vērtība jau atkal pārsniedz šo maģisko summu mudina cilvēkus atcerēties visas savas tiesības — rezultātā pirmais tiesā ar prasību vēršas mazgadīgā dēla pārstāvis, viņam seko meita no pirmās laulības, un riņķa dancis var sākties… Latvijā ir gadījumi, kad šādas cīņas ap miljonu mantojumu noslēdzas ar vēl vienu nāvi: tieši to dēļ savu dzīvi beidz — turklāt nevis šā tā, bet dzīvs aprakts — Viss jau atkal sākas ar testamentu un vismaz pēc pašreizējām cenām miljonu vērtu mantojumu: pēc gados pavecas kundzītes Lilijas Caunes nāves atklājas, ka četrus namīpašumus un ievērojamu zemes gabalu viņa novēlējusi Josifa Bermana dēlam, bet vēl prāvākus īpašumus — savam dēlam.

Par visu īpašumu pārvaldnieku kļūst pats "Kūrlandes ebrejs". Taču vienmēr ir kāds neapmierinātais — šoreiz tas izrādās viņa agrākais darījumu partneris Andris Krumovičs, kuram izdodas pārliecināt nelaiķes Lilijas dēlu apstrīdēt mātes testamentu. Izredžu uz sekmīgu lietas iznākumu nav daudz, un binārās tirdzniecības lietotnes pieņemts stratēģiskais lēmums "Kūrlandes ebreju" uz kompromisa pusi pastumt, nedaudz iekaustot. Taču Andra Krumoviča savāktie iekaustītāji izrādās pārāk uzcītīgi vai varbūt neveikli: viņu dunkas izrādās tik pamatīgas, ka pēc kautiņa sāk šķist — Bermans ir pagalam. Ko nu? Domājot par padarītā pēdu slēpšanu, tiek pieņemts lēmums nosisto aprakt nomaļākā stūrī Dārziņos.

Tikai ekspertīze vēlāk parāda — aprakšanas laikā Bermans vēl bijis dzīvs, tikai bezsamaņā… Jā, ņemot vērā visu iepriekš minēto, — kāpēc lai būtiski citādāk būtu ar Valērija Kuļenko gadījumu?

43. Pārnēsātāji un kratītāji

Tā arī izrādās — lai gan pusgadu pēc miljonāra bojāejas ar tiesas spriedumu par mantiniekiem oficiāli tiek atzīta atraitne Laimdota Kuļenko, kā arī nelaiķa bērni Viktorija un Roberts, dažus mēnešus vēlāk, Prasītāja apgalvo — viņas nepilnu gadu vecais dēls Boriss patiesībā esot V. Kuļenko ārlaulības bērns, kurš nelaimīgā kārtā dzimis jau pēc tēva bojāejas. Šajā brīdī tad arī sāk kūsāt īstās kaislības: ja Ludmila Mačugina pie reālām darbībām ķeras tikai divus gadus pēc vīra nāves, Laimdota Kuļenko laiku velti netērē. Četrus mēnešus pēc lietas par paternitātes noteikšanu iesniegšanas tiesā visas mantotās kapitāldaļas tiek pārdotas kādai nevienam nepazīstamai kompānijai "Virola". Sīkāk papētot, izrādās, ka Tikmēr nesnauž arī otra puse — caur Rīgas apgabaltiesu Irina Suhovejeva panāk, ka abu oficiālo mantinieču firmai "Virola" tiek aizliegts veikt jebkādas darbības ar tai piederošajām SIA "PostNevada" un SIA "Post" kapitāldaļām prasījuma summas — vairāk nekā 63 tūkstošu latu nominālvērtībā. Turklāt trīskāršs nodrošinājums vēl nav viss — izrādās, ka apgabaltiesa uzlikusi arestu ne tikai mantotajām, bet arī pašai atraitnei piederējušajām "PostNevadas" un "Post" kapitāldaļām. Kuļenko un SIA "Virola" subjektīvās tiesības, uz kurām pat hipotētiski iespējamais prasītājs nevar pretendēt", un tā "praktiski apgrūtināta uzņēmuma darbība", binārās tirdzniecības lietotnes tā skan tiesas lēmums, kas cilvēciskā valodā nozīmē: apgabaltiesa ir tiešām pār mēru aizrāvusies ar iespējamā ārlaulības bērniņa interešu aizstāvību.

Ievērības cienīgi ir arī abu pušu argumenti cīņā par mantojamo miljonu: Irina Suhovejeva, pieprasot konstatēt paternitātes faktu, tiesā kā pierādījumus iesniedz gan Valērija Kuļenko kabatlakatu ar "bioloģiskas izcelsmes izdalījumiem" DNS analīzes veikšanai, gan viņa spermatozoīdu izdzīvošanas un aktivitātes testu rezultātus, gan ekspertu izziņas, gan videoierakstu, kurš apliecina "to, ka bērna ieņemšanas laikā mēs ar Valēriju Kuļenko kopā atradāmies Singapūrā", gan kopā apmeklēto valstu sarakstu, kurā ir gan Itālija un Taizeme, gan Kārību jūras un Seišeļu salas. Pirmām kārtām jau tiesai tiek paziņots, ka "diemžēl pieteicēja maldina tiesu, ka dzīvojusi pastāvīgi Latvijā, minētajā dzīvoklī no Tāpat mantotāji norāda, ka iesniegtajām spermatozoīdu analīzēm neesot nekādas jēgas — Valērija Kuļenko spēju radīt pēcnācējus jau apliecinot divi bērni, viņi arī mantinieki. Un tas nav viss: " Taču ir gadījumi, kad galīgu skaidrību nedod ne paternitātes, ne kādas citas ekspertīzes.

Šķiet, nu jau vairs nekad nebūs iespējams saņemt atbildi uz jautājumu: kam tad īsti vajadzēja mantot citu miljonos vērtējamu un, iespējams, par azartspēļu impērijas kapitāldaļām vēl nozīmīgāku biznesu — Mercedes Benz markas automašīnu tirdzniecību? Jā, kam tad īsti savu mūža lietu testamentā bija novēlējis Ādolfs Sadauskis, pirms, traucoties milzu ātrumā, Atstātais testaments nepieļauj dažādus tulkojumus — visu mantu autobiznesmenis novēlējis savai gados būtiski jaunākajai sievai Benitai un nesen dzimušajai meitai, kura bija nosaukta tēva nodarbei atbilstošajā Elizabetes Mersedesas vārdā, savukārt dēlu un meitu no pirmās laulības atstājis pilnīgi tukšā. Bet vai tā tiešām var būt? Pārāk jau dīvains izskatās testaments — ar vienu parakstu, uzskrīpāts uz vecas blankas. Arī testamenta parakstīšanas liecinieki izrādās laimīgās mantinieces labi draugi. Vai tiešām tikai nejauša sagadīšanās? Nav brīnums, ka testamentā "piemirstie" Viārs Sadauskis un Kristiāna Blūma vēršas tiesā, apgalvojot, ka šaubīgais dokuments noteikti ir viltojums. Turklāt situācija viņiem nav bezcerīga: rokās jau ir bāriņtiesas lēmums, ka līdz strīda beigām par galvenās mantojuma daļas — to pašu mersedesu tirdzniecības uzņēmuma "Domeniks" — aizgādnēm ieceļama gan Kristiāna Blūma, gan Benita Sadauska. Turklāt nelaiķa meita iecelta par aizgādni arī pārējām mantotajām kompānijām — "Rosenas kokzāģētava" un "Ādolfs un partneri".

Te nu jāsaka, ka aizgādnis mantojumu lietās var gandrīz visu, — reāli viņš ir kungs un pavēlnieks pār uzraugāmo mantu, un tieši no viņa atkarīgs, kas ar šo mantu notiks. Šajā abām pusēm gana izšķirīgajā brīdī tad arī kļūst skaidrs — kam tad ir īstais haizivs tvēriens un kurš ir gatavs par miljoniem cīnīties līdz pēdējam. Reālais uzvarētājs ir redzams jau pirmajā tiesas dienā: Benita Sadauska stāv mierīga kā klints, kamēr testamenta īstuma apstrīdētāji tiesai skaidro, ka faktiski no "Domenika" jau tagad palikusi vairs tikai tukša čaula — jaunā atraitne pusgadu pēc vīra nāves nodibinājusi SIA "Domenikss", kura tad arī pārņēmusi mersedesu tirdzniecību. Un tas nav vienīgais trieciens, ko Benita Sadauska sagādā vīra bērniem — "lūzeriem": šaubīgā testamenta ekspertīze vēl nav pabeigta, bet topošā miljonāre jau sekmīgi sakompromitē Viāra Sadauska advokāti. Labi ļaudis ir "pačukstējuši" ne tikai to, ka advokāte vienlaikus ir formāli konkurējošas kompānijas — "Volvo" tirgotājas 18 gadus vecs kļūst par bitcoin miljonāru Motors Ir bitcoin investīciju drošība — prezidenta sieva, bet arī to, ka šis pats prezidents ir ieinteresētā persona, jo pārņēmis prasījuma tiesības pret nelaiķa uzņēmēju 30 tūkstošu dolāru apmērā.

Likumsakarīgs ir tiesas lēmums — aizliegt Viāra Sadauska advokātei kā ar konkurējošu kompāniju acīmredzami saistītai personai iepazīties ar "Domenika" dokumentiem. Un ar to cīņa par miljonu mantojumu nebeidzas — pēc pretinieku advokātes paralizēšanas nākamais solis ir vēl iespaidīgāks: Benitai Sadauskai izdodas panākt, ka tiesa atņem Kristiānai Blūmai aizgādņa tiesības uz mantojumu,— jaunā atraitne ar to ir tiesīga rīkoties vienpersoniski un pietiekami brīvi, savukārt "pabērni" var tikai bezspēcībā noskatīties. Šajā brīdī gan kā glābējzvans parādās vācu biznesmenis Gerhards Volfgangs citviet pieminēts kā Ulrihs Šībeners, kurš kļūst par Benitas Sadauskas kompanjonu mersedesu tirdzniecībā: pateicoties viņa ietekmei, kontaktiem un arī finanšu resursiem, tiek panākts mierizlīgums, ar kuru atraitne atsakās no binārās tirdzniecības lietotnes pēc testamenta, savukārt nelaiķa miljonāra bērni atzīst, ka viņu gados jaunajai pamātei ir tiesības uz abu bijušo laulāto mantu.

Tiesa, pašlaik kompānijā vairs nav atrodams arī Šībeners — pēc ilgstošām nesaskaņām kā veikt zvanu caur internetu arī tiesu darbiem "glābējs", kurš savulaik nomaksāja arī iespaidīgos tiek runāts pat par trim miljoniem marku "Domenika" parādus "Daimler Benz", ir atvadījies no "Domenika" un tā nu jau vienīgās īpašnieces. Tikmēr pats "Domenikss" Komplimenti birst tāpat kā pasūtinājumi. Būvkompānijas "LEC" īpašnieks, ilggadējs miljonāru sarakstu dalībnieks Jānis Kols, kura garāžā jau esot trīs mersedesi, nekavējoties iestājas rindā pēc ceturtā — jaunā CLS modeļa.

Cits miljonārs — "Felix" holdinga līdzīpašnieks Ēriks Igaunis tieši šādu mašīnu savai sievai uzdāvā jau šajā pašā dienā. Tikai aiz muguras vēl var dzirdēt pa apslāpētam teikumam, atceroties, cik eleganti meresedesu tirgotāja vēl tikai pirms dažiem mēnešiem izvairījusies no bijušā vīra simttūkstoš dolāru parāda atmaksas, kurš, starp citu, savulaik ņemts it kā tieši tādēļ, lai uzlabotu pašas Benitas toreizējo neveiksmīgo apģērbu tirdzniecības biznesu.